Детская обувь оптом

Взуттєва майстрова частина 2

Дата: 10/06/2017

158
Всім здраствуйте.
 
   Поки настав невелику перерву між оптовими сезонами дитячого взуття і унас з'явилося трохи вільного часу, хочемо запропонувати вашій увазі закінчення розповіді Олексія Мухіна "Взуттєва майстерня". Читайте і відпочивайте. Не забувайте що сезон дитяче взуття оптом і в роздріб школа 2017 вже скоро вступить в силу і будьте готові придбати взуття для дітей нових, якісних, модних і зручних моделей в нашому магазині.
 
   
 
                            Взуттєва майстерня (частина 2)
 
   Дав їй рушник і сів поруч, втупившись на те, як вона приводить себе в порядок. Потім мені стало не спритно, що я так пялю очі і я запропонував
 
- Може чаю?
 
- Ой, ви знаєте, я ж зовсім без нічого і печива немає, я все-таки в гостях.
 
- Ну, ви випадкова гостя, - пояснив я і знайшов у своїй хатині чистий стакан.
 
- Дякую, я так намокла, погріюся.
 
   Дав їй якусь кофту, чай був готовий незабаром, вона дивилася на мої полки.
 
Що там цікавого? - думав я.
 
- Ви знаєте, а я вас завжди бачила через віконце, я тут ще в школу ходила, думаю сидить дядечко такий хороший і добрий, як він там?
 
Я зам'явся, напевно, навіть почервонів, це було приємно, я думал- я сто років нікому не потрібен, як Зінька пішла і хто мене бачить?
 
- А у вас тут ... продовжила вона-затишно і кайфово. А я знаєте ... вона довго говорила, я дізнався всі новини про зірок, місцевої шпани, дільничному, бабу Маню з сусіднього магазину. Я слухав, слухав, слухав і ніяк не міг відірвати очей. Кивав іноді під час роблячи вигляд, що я розумію, що такий ви джей, ти джейки і всі інші терміни.
 
Я зрозумів, що хтось знає про моє існування, і в житті є якийсь сенс, хоча б ці очі, побіжний погляд, мокре волосся і юну чарівність і пильна увага до моєї взуття (Дитяче взуття SMALL, Дитяче взуття Clibee, Дитяче взуття СВТ .Т) Мені здавалося взуття і взуття, а вона дивилася на це з таки інтересом.
 
 Вона ще посиділа, дощ закінчився потім незабаром пішла, але завжди, коли проходила через двір кричала
 
- Привіт Дядьку Мить
 
- Привіт малявка- кричав я у відповідь.
 
   Я-то пригощав її кави, то вона мене імпортним пивом і стояли з нею по боргу «лопотіли» на вулиці. То я приводив її в порядок після невдалого любовного роману, то після п'янки з друзями - до тями щоб мама не дізналася, то ще щось. Ми подружилися. Я не дуже розумів, що вона в мені знайшла, але їй було зі мною цікаво. Потім зрозумів-Мені від неї нічого не було потрібно, я не хотів затягнути її в ліжко, не хотів з нею зустрічатися, не хотів познайомиться з її татом- я теж не хотів. Папа-велика шишка. Ми часто «тупо іржали», як кажуть молоді, я вислуховував усі її розповіді про хлопчиків, часто відповідав на питання-Дядьку Мить, може я дура?
 
   І наводив до тями. Їй було зручно зі мною, по дорозі додому можна зайти, перепочити, «погомоніти», подивитися на мою- Дитяче взуття SMALL, Дитяче взуття Clibee, Дитяче взуття СВТ.Т взуття для хлопчиків, взуття для хлопчиків взуття для дівчаток дитяче взуття для школи підліткова дитяче взуття взуття для дівчаток дитяче взуття для школи підліткова дитяче взуття, переключиться і у своїх справах. У мене з'явився друг і мені було не так самотньо, я зрозумів-кому то без мня погано, гріла думка, що це не хтось а молода, красива дівчинка за якою «вбиваються» багато, але ... а ще ... З тих пір я знову люблю дощ сонце і калюжі і чай з кухля.
 
      Поки ми розміщували цей розповідь прийшла інформація що наступного тижня ми вже отримуємо нові моделі шкільної колекції дитячого взуття осінь 2017.