Детская обувь оптом

Взуттєва майстерня.

Дата: 12/05/2017

157

Всім привіт. Інтернет магазин дитяче взуття оптом і в роздріб пропонує до Вашого обговорення новий розповідь популярного українського письменника Олексія Мухіна написаний в рекламних цілях для магазину parabot.com.ua .

Взуттєва майстерня (частина 1).

 Я не дуже люблю дощ. Ні дощ, ні чай з кухля з кип'ятильником... Я люблю каву, сонце, а тут? Гаразд, що вже? Заварю собі чай з кухля все з тим же старим кип'ятильником і буду клеїти нові туфлі, почухавши «ріпу». А що робити? Я більше нічого в житті не вмію. Мені робота подобається - сидиш думаєш про щось про своє, «ріпу» чешешь. Але іноді страшенно самотньо сидіти в цій будці.

Дитяче взуття pa l yma, Дитяче взуття Apawwa, Дитяче взуття Super Gear, Дитяче взуття SMALL

Дитяче взуття Clibee , Дитяче взуття СВТ.Т

Я дивився на всю цю взуття, що стояла на моїй полиці і думав

- Що вони роблять з цієї взуттям? Одні я заклеїв, другим зробив набійки, треті прошив... забавна Parabot, приніс сам дитина. Взуття по суті непогана. За нею догляд потрібен.

Зараз після дощу взагалі буде казка, чисто. Весна, що ж! Але що – то дощ розійшовся не на жарт. І тарабанив по моїй залізній даху, добре з Сергієм поміняли в тому році. Погода не заладилася. Листя вже розпустилася, листочки маленькі і зелені, пил по весні. Її не так багато, але вже прибита дощем і запах свіжості проситься до мене всередину. Краплі так і стрибали по підвіконню. На асфальті калюжі. Бульбашки від дощу, значить скоро повинен закінчиться. Сонце пробивалося. Взуттєва майстерня - місце мало , але все має бути з комфортом, все - таки ні один час проводиш, а часто за службовим сидиш. Як сезон так приносять стільки! Гм.. Взуття для хлопчиків. Взуття для дівчаток. Дитяче взуття для школи. Підліткова дитяче взуття.

Мені сумно стало. Вихідний, а сидіти треба, тут кожна копійка на рахунку, але наш двір у вихідний порожніє, та й весна, зрозуміло, кому охота сидіти серед асфальту. А я один. Кришталева тиша. Так че... Прошиваю туфлі, нанюхався клею , причому взуття наша - Українська дитяча взуття. Я вже не молодий, не дуже старий, але, посиджу взуття дошью, відкрию парасольку і поплыву додому, не особливо весело ходою. ... Так ... життя. Я прочинив кватирку, щоб увійшов свіже повітря і вогкість, трохи проветрилось від клею і ... тут...

- Ой, скажіть , а можна до вас?- пролунало поруч причому хтось уже дивився в моє віконце . Від несподіванки я здригнувся.

Вона була диво! Їй років 22, русяве волосся, літні біле плаття, Вона промокла вся. Сукня від дощу просвічувалась, і я побачив її нижня білизна, сукні прилипла до тіла.

 Вона стояла під дощем і щиро посміхалася мені. Думки миттю промайнули - Як? Їй весело адже вона вся намокла? Адже мені сумно, а я в теплі. Забавно, що перше, що я подумав в чому вона? Дитяче взуття виробництва Румунія або Дитяче взуття виробництва Угорщина або Дитяче взуття виробництва Туреччина. Дивно, адже вона так гарна, що особа , що тіло, а я все про взуття.

 

У ній було стільки щирості, якийсь відкритості, я давно вже в наш вік лицемірства нічого подібного не бачив. Я так розгубився поклав свій черевик, дитяче взуття виробництва Румунія і втупився на неї. Я так розгубився.

Вона повела бровами – мовляв соображайте швидше і по - доброму посміхнувся.

- Звичайно, - посміхнувся я і відкрив їй двері.

- Така злива, ви знаєте, я так промокла - увійшовши повідомила вона.

Волосся всі мокрі, можна хоч вичавлювати. Що вона незабаром і зробила. Я швидко прибрав все зайве з табуретки і запропонував їй сісти. Змінився при такій красі поруч. Мою хатину відвідала жіноча краса. Неймовірно!

Продовження читайте завтра.