Детская обувь оптом

Рада при виборі гумової дитячого взуття.

Дата: 13/02/2021

177

Як вибрати гумові чоботи.

 

  Добрий день шановні користувачі нашого сайту Parabot.com.ua, на вулиці знову вдарили морози, але очевидно це останні нападки зими перед настанням відлиги. Як тільки настане тепло сніг почне танути, побіжать струмочки з'являться калюжі і, батьки відразу ж замислюються про покупку гумового взуття для своїх малюків. Дитяче взуття, виконане з гуми, для весняного осіннього дощового періоду повинне володіти рядом обов'язкових атрибутів.

     У цій статті ми хотіли б розповісти нашим покупцям дитячого взуття про ці нюанси.

     Перш за все почнемо з підошви. Структура підошви має величезне значення для безпечної ходьби вашої дитини. Якщо сказати просто, що не вигадуючи жодних спеціальних слів, що б покупець не маючи спеціальної освіти міг за зовнішнім виглядом визначити чи підходить йому дана підошва, чим більше на підошві різних борозенок виступів шипів канавок тим підошва буде менш слизькою що просто необхідно для безпечних прогулянок по калюжах під якими може перебувати ще не розтанувший лід.

     Продовжимо далі. Як би дитині не робили зауваження вона завжди намагається залізти в калюжу глибше і тут чимало важливим фактом буде наявність зверху халяви захисного манжета з непромокальний мембрани. Бажано щоб мембрана зверху була забезпечена шнурком для того щоб її можна було затягнути навколо ноги і вода через верх не могла потрапити в чобіт.

Наявність всередині чобіт утеплювального панчохи не має настільки велику роль. Набагато ефективніше буде купити товсту повстяну устілку на дно чобота і купити дитині товсті в'язані шерстяні шкарпетки. Шкарпетки легко зняти і вийняти з чобіт щоб просушити. Виробники дуже часто не приділяють увагу якості внутрішнього чобітка і тому гроші які платяться за внутрішню вставку себе не виправдовують так як вона зазвичай не несе смислового користі а грає тільки декоративну роль.

Сподіваємося поради фахівці нашого магазину дитячого взуття допоможуть вам у виборі гумових чобіт для своїх малюків

Чекаємо ваших замовлень сподіваємося дитяче взуття нашого магазину будуть приємні вашим малюкам