Детская обувь оптом

Шкільний сезон 2018 року

Дата: 14/08/2018

165

Добрий день шановні користувачі.

     Літо в самому розпалі, і ми чудово пам'ятаємо про наближення шкільному сезоні.

     З сьогоднішнього дня ми починаємо розміщувати на сайті моделі розроблені провідними виробниками дитячого взуття спеціально для осіннього сезону «школа 20018».

     Особливу увагу рекомендуємо звернути на дитячі тапки українського виробника випускає взуття під логотипом "Tobi".

     Текстильна дитяче взуття "Tobi" це сучасна, модна і правильна взуття для дітей, прикрашена веселими принтами і яскравими вишивками, завдяки чому діти з легкістю і задоволенням її носять на прогулянках, в дитячих садках, школах і вдома.

  Кожна пара взуття для дітей "Tobi" створюється з турботою і любов'ю всіх працівників і несе в собі позитивну енергію. Розробкою моделей дитячого взуття "Tobi" займаються висококласні технологи і конструктори в тісній співпраці з лікарями ортопедами. Верх взуття виконаний з міцного текстилю, а підошва - з гнучких полімерів. У такому взутті ніжки непосиди не втомляться і дитини буде супроводжувати чудовий настрій весь день!

     Все взуття для дітей "Tobi" тапочки, босоніжки, мокасини і кеди, проводиться в Україні і відповідає вимогам ГОСТ 26165: 2009. На всіх етапах виробництва забезпечено постійний контроль якості і регулярне проходження санітарно-епідеміологічної експертизи.

     ДИТЯЧЕ ВЗУТТЯ "Tobi" ЦЕ:

- Натуральні текстильні матеріали європейського виробництва, гігієнічні властивості яких створюють зручність і комфорт маленьким ніжкам;

- Натуральні «дихаючі» тканини з яких виготовляється підкладка і внутрішня поверхня взуття;

- Профілактична антибактеріальна шкіряна устілка з супінатором. Завдяки використанню новітніх технологій вона створює антибактеріальний середу для ніжок, а натуральна шкіра дозволяє ніжкам «дихати» і запобігає появі бактеріальних хвороб. Ортопедична подушка запобігає появі плоскостопості;

- Жорсткий задник;

- Гнучка і легка підошва з ПВХ, яка не залишає слідів на підлозі. Вся дитяче взуття має анатомічну внутрішню форму, оскільки виготовлена ​​з використанням литого методу кріплення.

Наш інтернет магазин здійснює доставку товарів по всій території України, завдяки чому тепер Ви зможете купити дитяче взуття "Tobi" в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Львові, Чернігові, Одесі, Ужгороді, Тернополі, Чернівцях чи будь-якому іншому населеному пункті України, в незалежності від того, де ви проживаєте.