Детская обувь оптом

Новинки дитячого взуття до школи

Дата: 18/06/2019

167
   Шановні продавці дитячого взуття а також наші постійні користувачі і покупці раді Вам повідомити, що починаючи з завтрашнього дня ми починаємо вносити на наш сайт нові моделі дитячого взуття: туфлі для школи, кімнатних тапочок для дитячих садків і початкових класів середньої школи, змінною спортивного взуття для заняття фізкультурою в спортивних залах, кросівок для занять спортом як в залах так і на вулиці. Також ми отримуємо нові моделі демісезонного взуття для самих маленьких наших покупців і для дітей по старше з розміром ноги до 36 розміру.
     Все взуття виставлене ​​на сайті інтернет магазину Parabot.com.ua який займається продажем дитячого взуття оптовим покупцям і роздрібним користувачам, є в наявністі в нашому магазині. Зробивши замовлення Вам не треба довго чекати коли ваше взуття прибуде на склад для формування замовлення, ми відправляємо замовлення в той же день після того як наш консультант або оператор зв'яжется з вами і узгодить з Вами всі необхідні параметри.
     Нагадую Вам що на сайті є дуже хороша стаття як правильно визначити розмір при замовленні дитячого взуття, будь то взуття clibee, apawwa, tom.m, jon golf, violetta, башілі або інших добре зарекомендували і заробили популярність брендів. Перед тим як зробити замовлення рекомендую Вам уважно прочитати цю статтю. Я думаю ви знайдете в ній багато корисного для правильного визначення розміру дитячого взуття необхідного Вашій дитині.
     Чекаємо Ваших замовлень. Постараємося виконати Ваші вимоги щоб Ви залишилися задоволені.