Детская обувь оптом

Олексій Мухін з любов'ю про дитяче взуття.

Дата: 22/07/2016

90

Вона мені подобалася. Витончена, чарівна жінка, сповнена шарму, грації. В ній відчувалася порода. Вона була не одна, у неї був її Валера. Я не знаю, як вони разом, вони такі різні, але я знаю як їй з ним добре, і я це бачив! Валера простіше, ми дружимо давно дружимо. У нього свій бізнес - торгівля взуттям. Вони вже 10 років разом і на свою річницю запросили мене до себе. Було гамірно , багато гостей і коли дійшла черга говорить тост мені, а все вже наслухалися про щастя, любов, багато дітей, благополуччя і все в такому дусі, підняв келих я, всі затихли
- За вдалу розмитнення з Німеччиною! Адже тільки тоді буде продаватися - Дитяче взуття від виробника! Взуття для хлопчиків! Взуття для дівчаток ... була пауза, я простягнув - Воот. Треба ж чимось забезпечувати, все, що ви бажали вище.
Першою засміялася вона! Потім від сміху звалилися всі інші. Вона нахилилася до Валєри і шепнула - Хороший хлопець, запрошуй його до нас частіше.
Я у них став часто з'являтися
Це був самий вдячний слухач моїх жартів, анекдотів, історій з життя, але... мені треба було «йти» Я став все більше западати на цю жінку. Ми стали рідше бачитися, мені приємно, що цього виходу не було болючіше, це було так правильно!
Пізніше я знайшов своє. Найкращу в світі з жінок! Я думав вона про мене забула, але коли у мене народилася дочка, я отримав посилку, а там - на пакеті було написано - Автору нечуваних тостів))) Дитяче взуття від виробника! Взуття для хлопчиків! (Льоша, раптом у тебе хлопець - ми з Валерою не знаємо)))і в пакеті лежала взуття для хлопчиків. На іншому «Взуття для дівчаток»- пара бот для моєї малявки))), На третьому - дитяче взуття оптом- (раптом у тебе три дівчинки і два хлопчика))).
І я так скучила за твоїм жартів! Приїжджай до нас з дружиною!...