Детская обувь оптом

Доставка і оплата

 

 

Доставка

Магазин "Parabot: дитяче взуття оптом і в роздріб" здійснює доставку наступними транспортними компаніями:

 

Так само можлива доставка іншою транспортною компанією, яка зручна замовнику. Для цього необхідно попередньо узгодити умови за телефоном.

 

Наші кур'єри можуть організувати доставку рейсовим або комерційним транспортом, котрі відправляються зі стоянки торгового центру "Барабашово" (м.Харків). Оптова доставка здійснюється після додаткової домовленості за телефоном.

 

Доставка роздрібних замовлень здійснюється тільки компаніями "Нова пошта" та "Інтайм".

 

Оплата

Оплата оптового замовлення дитячого взуття здійснюється на вибір покупця двома наступними способами:

 

1. Передплата. Покупець оплачує всю суму на рахунок банку (з урахуванням відсотків за вчинення банківських операцій) на реквізити, які будуть вислані в СМС після обробки замовлення. Після підтвердження отримання оплати відправка проводиться зручною для Вас транспортною компанією.

 

2. Післяплатою. Оплата за фактом отримання замовлення дитячого взуття. У цьому випадку оплата за замовлення відбувається в момент його отримання на складі обраної транспортної компанії. Для того, щоб замовлення було відправлено післяплатою, необхідно сплатити на рахунок в банку 500 грн (номер рахунку буде висланий вам смс після обробки вашого замовлення). Дана сума оплачується, щоб уникнути транспортних ризиків, пов'язаних з форс-мажорними обставинами або недобросовісним ставленням до замовлення покупця. Замовлення вартістю менше 500 грн. післяплатою не відсилаються.

 

Оплата роздрібного замовлення здійснюється на карту-рахунок банку (номер буде висланий в СМС-повідомленні після обробки Вашого замовлення).

 

УВАГА! Роздрібні замовлення висилаються тільки після 100% передоплати.

 

Якщо жоден із запропонованих нами способів не підходить, зв'яжіться по телефону з нашими консультантами і ми розглянемо будь-яку запропоновану Вами спосіб.

 

Сподіваємося на довге та взаємовигідне співробітництво. Ми не будуємо бізнес на один день - ми працюємо на багаторічну репутацію.