Детская обувь оптом

Tobi

TOBI - ФАБРИКА ДИТЯЧОЇ ТА ПІДЛІТКОВОЇ ВЗУТТЯ

Кожна пара виготовляється з використанням якісних, надійних, перевірених, натуральних матеріалів, має анатомічну устілку, а в більшості моделей - профілактичну з супінатором.
 
Взуття Tobi призначене для профілактики захворювань стопи дитини. Наша продукція сертифікована і на 100% відповідає вимогам якості.

ВИСТАВКА 'LEATHER & SHOES' (КИЇВ)

 

 

 

 

З 2011 року ми працюємо на оптовому ринку України і поставляємо якісне взуття в різні регіони країни. Ми бере участь в щорічних виставках Leather & Shoes м.Києва, де ви можете ознайомитися з нашими колекціями.
 
Ми пропонуємо вам великий асортимент якісної, стильної, яскравої і зручного взуття за цінами виробника. В нашій колекції представлена ​​взуття від найменшого 21 розміру до 39, від босоножок до зимових чобіт, що дає нам можливість задовольнити кінцевого споживача. Виробничий процес шкіряного взуття було розпочато в 2011 році.
 
Створюючи практичну і зручне взуття, ми піклуємося про стилі і якості. Наш колектив відстежує всі модні тенденції італійських модельєрів, завдяки цьому ми завжди на крок попереду в модній індустрії дитячого взуття України.
 
Взуття Tobi поєднує в собі стильний дизайн, зручність і практичність. Кожна модель виготовляється на нашому власному виробництві з особливою увагою до якості, деталей та надійності. Ми здійснюємо суворий контроль якості на кожному етапі виробництва.
 
Особлива увага приділяється комфорту і стилю відповідно до вікових категорій дітей, оскільки наш колектив - це в першу чергу батьки, а наші діти носять нашу взуття, яке ще потрібно доказ того, що ми вміємо робити якісну, легку, зручну, практичну і стильну взуття .
 
Колектив Tobi враховує всі ваші побажання для ефективної та плідної співпраці.
Tobi завжди в пошуку нових матеріалів, можливостей і ідей, щоб ваші діти були стильними і носили якісне взуття від українського виробника.