Детская обувь оптом

Himera

Недавно з'явившийся на українському ринку дитяче взуття оптом бренд Himera встиг добре себе зарекомендувати серед широкого кола покупців дитячого взуття, як оптом, так і вроздріб.

  В асортименті цього виробника є як бюджетні моделі для широкого кола покупців, так і дитяче взуття більш високої цінової категорії для покупців, які люблять одягати своїх дітей в модні дорогі і стильні речі. Дитяче взуття Himera випускається в Китаї і орієнтована на європейський ринок для румунського покупця. Компанія Himera випускає дитяче взуття, як для дівчаток, так і хлопчиків.

  При виготовленні своїх моделей дитячого взуття виробник використовує широкий спектр сучасних матеріалів. Виготовлення підошви, верху взуття, підкладки виконується з урахуванням усіх нових технологій в області виробництва дитячого взуття. Дитяче взуття оптом поставляється на український ринок тільки після того, як пройде попередній контроль якості на виробництві. Модельний ряд для зимової колекції виготовляється як з шкіри, так і з якісних замінників витримують наші зимові морози. Підкладка виконується з використанням натуральних хутра або їх замінників, які не поступаються за тепло заощадження натуральним аналогам. Купивши взуття від виробника Himera один раз, ви назавжди полюбите цю торговельну марку.

  Яскраві фарби, зручні колодки, якісні матеріали не залишать вашої дитини байдужим до взуття цього виробника. Дитина із задоволенням буде взуватися і носити взуття компанії Himera. Дитяче взуття оптом від компанії Himera займає гідне місце серед іменитих виробників взуття для дітей таких як Alisa line (Аліса-Лайн), Tom.m (Том.м), Clibee (Клиби), Baby Sky (Бебі Скай), SMALL (Смалл), Apawwa (Апава), MeekonE (Меконе), FIEERINNI (Фиерини), KUDIGOU (Кудигоу), Сонце, Aoda (аода), GFB (жеэфбэ), MRS (Эмэрэс).

  Товар цієї фірми украсить вітрину будь-якого роздрібного магазину, який займається реалізацією взуття для дітей і підлітків. Будемо раді запропонувати вам товар компанії Himera (Химера).