Детская обувь оптом

Demar

КОМПАНІЯ Демар

В даний час взуття Demar можна придбати в багатьох країнах по всьому світу, а ще близько 35 років тому зазначена компанія була зовсім невідомою і реалізовувала товар виключно в межах своєї країни.

Однак через три десятки років «Демар» знайшла величезну популярність. Сучасні батьки розуміють, що взуття demar, яку можна купити в нашому магазині parabot.com.ua, має масу переваг і справді є однією з кращою з існуючих видів зимового, осіннього і весняного взуття для дітей.

Також важливим фактором у розвитку компанії стало співробітництво з армією Польщі. Компанія demar створювала взуття не тільки для цивільних осіб, але і для військовослужбовців. Завдяки даному співпраці регулярна армія держави отримала якісне взуття, а виробник - більшої популярності.

Технології, які підняли взуття Демар на провідні місця були запозичені у військовому виробництві. Не секрет, що для отримання кращого результату і залучення клієнтів, виробнику необхідно якісно виконувати основну роботу. За цим принципом вдало працює компанія «Демар». У виробництві використовуються такі матеріали:

1. CORDURA - надійна, міцна тканина.

2. OutDry - водонепроникна, «дихаюча» мембрана.

3. VIBRAM - високоякісна підошва, створена на гумовій основі. Володіє неймовірною міцністю і не зношується.

4. THINSULATE - основний матеріал, що дозволяє зберігати тепло при будь-яких температурах.

Поспішайте зробити своїй дитині подарунок, адже дитяча зимове взуття Демар, купити яку можна безпосередньо на нашому сайті, дозволить йому насолоджуватися прогулянками абсолютно в будь-яку погоду.

Взуття Демар "Demar" з доставкою в Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Рівне. А також в будь-які міста України, Кіровоград, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Сєвєродонецьк, Бердянськ, Ужгород, Павлоград, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський!